Závody autíček - Super car race - Firemky Praha

V každém z nás dříme malé hravé dítě. Závody s moderními autíčky dodají vaší akci tu správnou atmosféru a pobaví malé i velké závodníky, muže i ženy.


Jedná se o moderní autíčka na dálkové ovládání s citlivým ovládáním. Zvyknout si na něj obvykle trvá účastníkům cca 5-10 minut. Poté si jízdu teprve pořádně užijí, stejně jako vzájemné závodění. 


Proto doporučujeme tuto aktivitu pouze na akce pro starší děti (od 12ti let) a na akce pro dospělé - párty, večírky, worskhopy, akce s automobilovou tématikou, atp.


Zároveň doporučujeme tyto závody autíček na firemní akce a pro menší skupiny lidí nebo pro akce, kde budou mít účastníci dostatek času si pořádně zazávodit a užít si všechny výhody, které autíčka nabízí. 


Mezi ty patří moderní funkce, jako je driftování na vodě, zrychlení na žluté nebo zpomalení na zelené (tráva). Senzor na autech snímá barvu přímo z dráhy, vodu a šipky vkládáme na trať dle úrovně jezdců nebo dle dohody.


Nabízíme

  • Dráhu a moderní autíčka na dálkové ovládání
  • Instruktory k organizaci soutěží

Požadavky

  • Potřebný prostor 3x2m
  • Přívod el. energie 220V
dsc_7308a.jpg
dsc_7316a.jpg
Závody autíček - Super car race

Potřebujete poradit s výběrem vhodných aktivit pro Vaši akci?

Doporučíme Vám vhodný program

Více

Reference

S&K PUBLIC Football tickets VIVEA SIEMENS JVS Group SIXT BOSCH GLOBUS ANECT AQUA SPORT CLUB ČSOB ZENTITY URC Yellow Point ABBOTT